top of page
Bez nazwy-2.png
Bez nazwy-2.png
bezmiesny.png

Odważ się być 

POZNAJ BEZBŁĘDNE OSOBY I ODDAJ SWÓJ GŁOS!

TRÓJKA Z NICH ZGARNIE ZAPAS BEZMIĘSNEGO NA ROK ORAZ PO 1000 PLN NA SWÓJ BEZINTERESOWNY PROJEKT! 

3.png

BEZBŁĘDNA

Bez nazwy-2.png
Bez nazwy-2.png

BEZMIĘSNY TO 100% ROŚLINNY START-UP TWORZĄCY ALTERNATYWY DLA MIĘSA. 

NASZE PRODUKTY SMAKUJĄ, WYGLĄDAJĄ I ZACHOWUJĄ SIĘ W KUCHNI JAK MIĘSO

(MOŻNA JE SMAŻYĆ, GRILLOWAĆ, PIEC, MROZIĆ ORAZ SPOŻYWAĆ NA SUROWO),

ALE POWSTAJĄ BEZ SKŁADNIKÓW ODZWIERZĘCYCH. 

OD ZAWSZE WALCZYMY O PRAWA ZWIERZĄT I LEPSZE JUTRO DLA NASZEJ PLANETY.

A TERAZ W TYCH DZIAŁANIACH CHCEMY WESPRZEĆ WŁAŚNIE CIEBIE! 

2.png

KIM JESTEŚMY?

8.png

POZNAJ NASZYCH ZWYCIĘZCÓW!

HANIA

WEGANKA OD PONAD 20 LAT. ZNANA W SZCZECIŃSKIM ŚRODOWISKU Z GOTOWANIA NAJPYSZNIEJSZYCH WEGAŃSKICH POTRAW NA KONCERTY DLA ZESPOŁÓW ORAZ DLA PRZYBYŁEJ PUBLIKI. NIE RAZ UDOWODNIŁA SWÓJ KUNSZT KULINARNY ROBIĄC Z NAJPROSTSZYCH POTRAW - PRAWDZIWE ARCYDZIEŁA. AKTYWNIE TWORZY OFERTĘ NOWEGO MUZYCZNO-SPOŁECZNEGO KLUBU W SZCZECINIE - KRZYWY GRYF. ORGANIZUJE KONCERTY ZESPOŁÓW PROMUJĄCYCH WEGANIZM, EKOLOGIĘ I ZDROWY STYL ŻYCIA. OD PONAD 20 LAT AKTYWNIE WSPIERA AKCJĘ JEDZENIE ZAMIAST BOMB, NA KTÓREJ CO TYDZIEŃ (W OKRESIE OD JESIENI DO WIOSNY) ROZDAJE WEGAŃSKIE JEDZENIE NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM W PRZEJŚCIU PODZIEMNYM. JEST SAMODZIELNĄ MATKĄ 3 KOTÓW (ŚLICZNY, AGATA, FIFI) Z RÓŻNYMI DOLEGLIWOŚCIAMI ZDROWOTNYMI.

MACIEJ

MACIEJ WSPIERA BIORÓŻNORODNOŚĆ W PRZESTRZENIACH MIEJSKICH, GDYŻ TO WŁAŚNIE W MIASTACH TWORZĄ SIĘ REFUGIA DLA WIELU GATUNKÓW ROŚLIN, ZWIERZĄT I GRZYBÓW. STARA SIĘ JĄ REALIZOWAĆ GŁÓWNIE POPRZEZ EDUKACJĘ EKOLOGICZNĄ. PROWADZI WIELE WŁASNYCH WARSZTATÓW, KTÓRE PORUSZAJĄ TEMATYKĘ DZIKIEJ KUCHNI, ZIOŁOLECZNICTWA, ELEMENTÓW EKOLOGII ORAZ OGRODNICTWA PERMAKULTUROWEGO. WIERZY, ŻE EDUKACJA JEST KLUCZEM DO WSPIERANIA NASZEJ PLANETY, GDYŻ LUDZIOM ZNACZNIE ŁATWIEJ TROSZCZYĆ SIĘ O TO, CO JEST IM ZNANE. SWOJĄ EKOLOGICZNĄ WIEDZĄ DZIELI SIĘ ZE SŁUCHACZAMI AKADEMICKIEGO RADIA LUZ - PODCZAS POPULARNONAUKOWEJ AUDYCJI "NA SYNAPSACH". PORUSZA TAM TEMATY DOTYCZĄCE OBECNEGO STANU DEGRADACJI ŚRODOWISKA I JEGO KONSEKWENCJI W NASZYM PRZYSZŁYM, NIEPEWNYM JUŻ ŻYCIU. JAK SAM MÓWI „OD 6 LAT JESTEM WEGE I ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ, ŻE JEDYNYM SPOSOBEM, ABY PRZEKONAĆ KOGOŚ DO ZMIANY NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH JEST POCZĘSTOWANIE TAKIEJ OSOBY WEGE JEDZENIEM”.

WIKTORIA

WEGETARIANKA OD 3 LAT. ARTYSTKĄ - MALARKA DZIAŁAJĄCA W PRZESTRZENI PUBLICZNEJ. W SWOJEJ SZTUCE ODNOSI SIĘ MIĘDZY INNYMI DO TEMATU WYKORZYSTYWANIA ZWIERZĄT. PRAGNIE, BY LUDZIE ZACZĘLI DARZYĆ JE SZACUNKIEM, PONIEWAŻ KAŻDE STWORZENIE ŻYJE, CZUJE I MYŚLI. TWORZY OBRAZY UJAWNIAJĄCE PRAWDĘ O PRZEMYŚLE MIĘSNYM, UŻYWA METAFOR DAJĄC ODBIORCY MOŻLIWOŚĆ INTERPRETACJI SWOICH DZIEŁ. W MIEŚCIE ROZWIESZA PLAKATY Z ZACHĘCAJĄCYMI DO WEGE STYLU ŻYCIA HASŁAMI. WYKONUJE TEŻ PŁASKORZEŹBY I GRAFIKI. POPRZEZ SWOJE PROJEKTY STARA SIĘ POKAZAĆ LUDZIOM, ŻE WSZYSTKIE STWORZENIA SĄ RÓWNE, KAŻDE ZASŁUGUJE NA ŻYCIE A NASZE CIAŁA I PLANETA NAM ZA TO PODZIĘKUJĄ.

PATRONAT:
ROSLINNIEJEMY_2a_black.png
49444696_2021456618151631_8719174684832169984_n.png
bottom of page